Інформація про доставку

        Інтернет-магазин «Віса-Електро» продає якісне електротехнічне обладнання з доставкою по всій Україні. Ми піклуємося про зручність наших клієнтів, тому здійснюємо доставку замовлених товарів прямо до вас додому або в офіс, в якому б населеному пункті ви не знаходилися. Тепер вам не потрібно витрачати час на відвідування магазинів і вибір товарів, - достатньо лише зайти на наш сайт або зателефонувати, вибрати товари і оформити замовлення. Решту зробимо за вас ми. Перед відправкою купленого вами товару ми ретельно перевіряємо кожен виріб на предмет браку і візуальної відповідності. Самовивіз і відправка товарів буде здійснюватися з понеділка по четверг з 9:00 до 18:00, у п'ятницю з 9:00 до 17:00.

 
Самовивіз.
Ви можете забрати товар за адресою:
місто Житомир, провулок Телефонний, 2A.

Доставка замовлень
транспортом компании. 
Доставка великих замовлень транспортом
компанії можлива в Житомирській,
Київській, Чернігівській, Хмельницькій, Вінницькій, Рівненській та Волинській
областях за попередньою домовленістю.
Доставка по всій
території України. 
Доставка здійснюється «Новою Поштою», «Делівері», «Ін-тайм» згідно з тарифами даних перевізників


    Примітка: При отриманні замовлення уважно оглядайте покупку у присутності кур'єра, якщо Вам не подобається зовнішній вигляд або товар не відповідає параметрам замовлення, не розкриваючи упаковку, повертайте замовлення кур'єру, ми обов'язково його замінимо. Претензії на вигляд приймаються тільки в момент доставки. 

    При замовленні товару на суму від 1000 грн. доставка здійснюється безкоштовно, способом обраним продавцем. При сумі замовлення від 3000 грн. надається знижка 5% на всю покупку або безкоштовна доставка товару на вашу адресу.


Підписка на новини: