На що варто звернути увагу при виборі подовжувача?

Простіше вибору побутового подовжувача, здавалося б, нічого не може бути. Однак важливо правильно вибрати його, інакше ви ризикуєте закинути покупку в дальній кут, так жодного разу не використавши її за призначенням. Отже, критерії вибору подовжувача бувають такі:
1. Тип дроту. Якщо подовжувач, який ви обрали, має плоский провід, це, швидше за все, шнур. Зазвичай переріз жил такого приладу є не більше 0,5мм2. Великі навантаження на зразок підключення пральної машини або праски йому непідвладні. Краще віддавайте перевагу круглому дроту ПВС будь-якого кольору; він не тільки витримує велику напругу, але й надійно захищений від пошкоджень.
2. Кількість розеток. Як правило, кількість розеток в подовжувачі не така важлива і залежить тільки від того, скільки приладів одночасно ви збираєтеся користуватися. Будьте уважні: якщо в розетці, якою ви користуєтеся, є заземлення, у подовжувачі воно також має бути.
3. Довжина дроту. Заздалегідь прорахуйте, яка довжина подовжувача для вас оптимальна. Завжди купуйте прилад на пару метрів довший, ніж потрібно.
4. Євророзетки. Виделка подовжувача повинна підходити до євророзеток, якщо такі встановлені у вас вдома, інакше прилад швидко зноситься і вийде з ладу.
Дотримавшись цих рекомендацій Ви з легкістю зможете обрати подовжувач, що прослужить у Вашому домі не 1 рік.Підписка на новини: