Політика безпеки

Діяльність Віса-Електро полягає не тільки в наданні послуг в бізнес-сфері, але і в забезпеченні конфіденційності та повної інформаційної безпеки кожного клієнта. Це правило поширюється не тільки на існуючих, а й усіх колишніх та майбутніх клієнтів компанії. Ми можемо збирати, зберігати та використовувати відомості, що включають в себе (але не обмежені лише ними) такі типи персональних даних:

Ідентифікаційні дані: ваші ПІБ, ім'я користувача (нікнейм) або інший ідентифікатор, який використовується вами на наших веб-майданчиках, підтвердження вашої особистості в форматі цифрового зображення, дата та місце народження, стать, країна проживання та громадянство.

Контактні дані: адреса місця вашого проживання, включаючи його підтвердження в форматі цифрового зображення, номер вашого телефону, адреса електронної пошти.

Технічні дані: ваша IP-адреса та місцезнаходження, версія та тип браузера, модель та тип використовуваного пристрою, операційна система та інші дані, пов'язані з характеристиками пристроїв, якими ви користуєтеся для відвідування наших сайтів.

Поведінкові дані: всі дані, пов'язані з вашими діями на наших сайтах, включаючи кліки на посилання, завантаження, скролли та ін.

Маркетингові дані: згода на отримання від нас маркетингових і рекламних матеріалів, а також тип каналу, по якому вам розсилаються повідомлення, включно з мовою самого повідомлення.

Основні причини і цілі збору персональних даних описані нижче:

Правові зобов'язання: Віса-Електро підпорядковується ряду законів, які застосовуються до фінансових організацій (наприклад, Закон про протидію легалізації коштів, отриманих злочинним шляхом, Закон про оподаткування та ін.). Дані законодавчі акти і директиви зобов'язують компанію збирати і зберігати персональні відомості, перераховані в їх положеннях.

Аналіз даних: ми використовуємо різні інструменти для збору якісних і кількісних поведінкових даних про користувачів нашого сайту і підписчиків на наші розсилки, щоб врахувати їх переваги і надати їм релевантний контент.

Маркетингові цілі: якщо ви погодилися отримувати наші маркетингові і комунікаційні матеріали, ми будемо використовувати ваші персональні дані для відправки вам інформації про нашу продукцію, послуги і майбутні події.

При обробці персональних даних Користувача Адміністрація Сайту керується ЗУ «Про захист персональних даних».

Всі персональні дані, залишені при реєстрації необхідні для нашої взаємодії з Вами. При оплаті банківськими картками проводиться переадресація на сайт системи електронних платежів. Таким чином, персональні і банківські дані клієнта не доступні для працівників нашого магазину.


Підписка на новини: