Умови використання сайту

Використання сайту.

Інтернет сайт visa-electo дозволяє вам переглядати і завантажувати матеріалу цього сайту лише для особистого некомерційного використання. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

Відмова від відповідальності. 

Visa-electro в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них товари і ціни. У разі старіння матеріалів і послуг на цьому Сайті visa-electro не зобов'язана оновлювати їх. Visa-electro ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього Сайту.

Реєстрація на сайті.

Реєструючись на Сайті, Ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе та свої контактні дані. В результаті реєстрації Ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких Ви особисто несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під Вашим логіном і паролем на Сайті.

Коментарі і зворотній зв'язок.

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, Ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення visa-electro може видаляти без Вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. Visa-electro не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену користувачами Сайту.

Використання персональних даних.

Ми використовуємо різні технології для збору і зберігання інформації, це може включати в себе запис одного або декількох кукі або анонімних ідентифікаторів. Запис та використання персональних даних здійснюється згідно Положення про обробку і захист персональних даних, володільем яких є продавець. 


Підписка на новини: